Arama :
 
  KURUMSAL
 

 

Ortadoğu Hidrolik,1986 yılında İbrahim ÖZKAN tarafından kurulup; hidrolik sistemler ve sistem malzemeleri imalatı, CAT ve LIEBHERR gibi iş makinaları ve teleskobik vinç servis ve bayiligi yaparak 2007 yılına gelmistir.2007 yılında ise değişen piyasa koşulları ,asya ülkelerinin dünya piyasalarındaki edindiği yer yüzünden ağırlığını vinç imalatına vermiştir.22 yıllık teknoloji ve bilgi birikimlerini bu alanda sergilemek ve bu sektöre yenilikler yaşatmak için elinden geleni yapmaktadır. şimdiden vinç sektörü için devrim sayılabilecek ve bu değişikliğe aç piyasada; kendine özgün dizayn ve teknikleriyle, hizmet öncesi ve sonrası servisleriyle kendini kanıtlamıştır.

10 yıldır CLARK Forkliftlerinin tek yetkili temsilciliğini yürütmekteyiz. 10 yılı aşkın kesintisiz verdiğimiz servis ve satış hizmetleri firmamızın ve CLARK ürünlerinin ne kadar güvenilir ve sağlam olduğunun ispatıdır. CLARK ürünleri sağlamlığı ile dünyada seçkin bir yere sahiptir. Sağlamlık, forkliftte bakım giderlerinin düşüklüğü, durma süresinin (bozuk kalma süresi) minimal olması ve çok uzun ömrü ile büyük ekonomi sağlar. Aynı zamanda CLARK’ ın ilk alım bedeli de aynı kulvardaki rakiplerine göre çok caziptir. Tüm üretim ve depolama ihtiyacınıza cevap verebilecek geniş ürün yelpazemizle, size uygun çözümler için (satış-servis-kiralama) bizleri aramanızı bekleriz. Özel eğitimli Satış Temsilcilerimiz ile sizlere yerinizde profesyonel çözümler önermekten mutluluk duyacağız.

YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETMEK BİZİM İŞİMİZ

Ortadogu Hydraulic established at 1986 by İbrahim ÖZKAN as producer of hydraulic systems and equipments, service and franchiser of famous brands like CAT and LIEBHERR. At 2007 we started to produce mobile cranes to decrease your weight. We are very sure of our cranes, our quality, our before and after services.

OUR JOB IS DECREASING YOUR WEIGHT

 
 
All Copyrights Reserved 2013
Clark Forklift Dizel Forklift Benzinli Elektrikli Ortadoğu Hidrolik Konya
Tasarım | Arben Bilişim
Top. Ziyaretci :